Кошик
72 відгуків
Ми продаємо тільки якісний і оригінальний товар!Всі товари
Категорії
Дефлектори вікон, капота
+380963228402
Киевстар (Viber)
+380991770998
МТС
+380933636484
Life
TUNING-TIME интернет-магазин автотюнинга
Игорь
Україна Київ ул.Семьи Сосниных,3

Бічні пороги

Бічні пороги

26.02.15

Що ж таке бічні пороги? В одній зі своїх статей я вже згадував, коротко, про такому виді тюнінгу як автомобільні пороги, сьогодні ми розглянемо їх більш докладно. Види порогів, способи установки, їх застосування. Адже далеко не кожен автомобіліст розуміє їх важливість і взагалі навіщо вони потрібні.

І так, почнемо

Бічні Пороги, підніжки, бічні майданчики, бічний захист, як їх тільки не називають. Я навіть сам важко відповісти, яка з цих назв єдино правильне. Всі вони позначають один і той же вид автомобільного обважування.

Установка

Встановлюють такого роду обвіс на: позашляховики, паркетники, пікапи, мінівени, мікроавтобуси та намиста. Вообщем на будь-які авто крім легкових. Хоча, при бажанні, можна встановити і на легковий автомобіль. Жарт.

Звичайно, краще довірити цю справу спеціалізованим СТО, але нічого складного в установці порогів немає і з нею може впоратися будь-яка людина, яка хоч раз в житті тримав гайковий ключ у руках. В комплект поставки обов'язково входить весь набір кріплення і сполучних елементів. У кузові автомобілі не потрібні ніякі, значні переробки. Все стає на рідні місця автомобіля, при умови що пороги придбані конкретно під ваше авто.

Для чого потрібні

Безпека при зіткненні, конкретно при бічному ударі, допоможе захистити кузов автомобіля, а в деяких випадках і здоров'я знаходяться в ньому людей.
Зручність при посадці і висадці в автомобіль. Актуально для машин з великою посадкової заввишки, де поріг буде певною сходинкою, яка допомагає людям залізти у ваш автомобіль.
Ну і звичайно ― зовнішній вигляд. Так, так, так і ще раз так. Можна годинами розповідати про їх користь, але першопричина, чому їх встановлюють автовласники, це гарний зовнішнього вигляду автомобіля. Будь то позашляховик, мікроавтобус або будь-який інший автомобіль, з порогами він буде мати більш агресивний, більш впевнений вигляд. Поставте поруч два автомобілі однієї марки, на один з них "одягніть" пороги і ви самі все зрозумієте. Відразу виникає відчуття, що другого авто, чогось не вистачає. А на підтвердження своїх слів, я наведу кілька моделей авто, на які заводом-виробником встановлюються пороги. На вскидку, поїхали: BMW-X5, BMW-X6, Toyota LC, Range Rover, можу продовжувати ще на дві сторінки. Хтось може заперечити, а при чому тут мікроавтобуси і намисто? Хлопці, на будь-яке авто, починаючи від VW Caddy закінчуючи Mercedes Sprinter і Volkswagen Crafter, можна і ПОТРІБНО!!! встановлювати бічні пороги. Більш того, конструктивно, всі намисто підготовлені для установки такого виду тюнінгу. Вообщем тут питання навіть не в тому, потрібно чи ні, питання ― які вибрати.

Види порогів

Можна розбити всі пороги на чотири групи:
― пороги з пластику
― пороги з алюмінію
― пороги з нержавіючої сталі
― бічні труби
 
 Пороги з пластику ― носять виключно декоративний характер. Стає на них можна, але по-перше не зручно, вузькі, а по друге міцність пластику, ну... самі розумієте. Та й шкода їх, затирати ногами.
Встановлюються в основному на паркетники.
 
Пороги з алюмінію ― виготовлені, відповідно, з алюмінієвого профілю, на якому нанесено декоративний малюнок, а так само, можуть бути різні гумові або пластикові вставки. Зауважу, що до них відносяться всі оригінальні пороги.

Пороги з нержавіючої сталі ― зроблені з закругленою, нержавіючої труби, з встановленим зверху листом нержавіючої сталі, на якому нанесений декоративний візерунок. Діаметр 50мм-60мм. На відміну від алюмінієвих, мають красивий колір металу, гармонують з іншими, хромованими елементами, на кузові автомобіля.

Бічні труби ― представляють із себе дві труби, виготовлені з нержавіючої сталі діаметром 50мм-60мм. Зверху на них можуть бути встановлені гумові накладки, в районі дверей, для зручності висадки і посадки.

Всі види порогів, досить міцні (крім пластикових) і витримують вагу до 150 кг, що з запасом перевищує вагу, навіть дуже великого людини. З цього на них сміливо можна стає, і при необхідності класти важкі предмети.
  
Звичайно, ця стаття не дає вичерпні питання на всі відповіді. Але я сподіваюся що ви почерпнули для себе трохи інформації, яка допоможе вам у виборі і установці, додаткового обладнання та захисного обважування.

Всім удачі!